Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi obsadili časť obce Očeretyne v Doneckej oblasti, podľa hovorcu operačnej strategickej skupiny nasadili štyri brigády

Ruská armáda obsadila aj neďalekú dedinu Berdyči.

28.4.2024 (SITA.sk) – Ruskí vojaci získali pozíciu v časti obce Očeretyne v Doneckej oblasti, uviedla v nedeľu ukrajinská armáda. Telegramový kanál DeepState pritom konštatoval, že ruská armáda obsadila aj neďalekú dedinu Berdyči. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Nepriateľovi sa podarilo preraziť a upevniť si pozíciu v časti obce Očeretyne,“ povedal hovorca ukrajinskej operačnej strategickej skupiny Chortycia Nazar Vološyn. Dodal, že Rusi na útok na Očeretyne nasadili štyri brigády.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v apríli 2024 (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Rusi obsadili časť obce Očeretyne v Doneckej oblasti, podľa hovorcu operačnej strategickej skupiny nasadili štyri brigády © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií