fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľmi emotívny klip a taktiež vianočné prekvapenie predstavuje Simple Plan!

Máte tip? napíšte nám mailom

[dropcap size=big]K[/dropcap]anadská pop-punková kapela tohto roku vydala tohto roku svoj v poradí 5. štúdiový album, na ktorý sme sa už dávnejšie bližšie pozreli. K novým songom samozrejme patria aj klipy, tentokrát ju vydali k asi najsilnejšej skladbe na novej doske “Perfectly Perfect”.

Skladba hovorí o ľudských vzťahoch, láske, no nielen medzi mužom a ženou. Vizuál je čiernobiely, čo dáva celému klipu ešte lepšiu atmosféru. Medzi zábermi kapely nájdete aj hovorené slovo rôznzch párov alebo rodiny. Hudobná a textová stránka je samozrejme charakteristická pre Simple Plan, tak ako sme u tejto kapely zvyknutí.

Keďže sa už blížia Vianoce, veľa interprétov vydáva aj songy, ktoré patria práve svojou hudbou a textom najviac tomuto sviatku tesne pred koncom roka. Pesnička je svižná, veselá a určite zahreje pri srdci každého z nás počas vianočných sviatkov.

“I wish it was Christmas
Christmas every day
We could just let it snow forever
And live on holiday”

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií