Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič po autonehode zomrel v košickej nemocnici, autom narazil do zvodidiel (foto)

Záchranné zložky ho museli z vozidla vyprostiť násilím.

13.3.2024 (SITA.sk) – Vodič v Košiciach po autonehode zomrel v nemocnici. Muž narazil v utorok 12. marca podvečer okolo 17:30 do zvodidiel medzi Alpinkou a Čermeľom, a to pravou stranou vozidla.

Auto následne zostalo stáť na mieste. Ako uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, príčinou nehody 62-ročného muža mohla byť náhla zdravotná indispozícia.

Záchranné zložky ho museli z vozidla vyprostiť násilím, vzhľadom na to, že sa nehýbal a nereagoval na podnety. Posádka RZP ho previezla do jednej z košických nemocníc, kde však skonal. Na určenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva.

„Po ukončení potrebných procesných úkonov bolo v súvislosti s touto dopravnou nehodou začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. To, či za dopravnou nehodou stála naozaj náhla zdravotná indispozícia, alebo iné okolnosti, môžu potvrdiť výsledky pitvy a ďalšie vyšetrovanie,“ uzavrela polícia.

Viac k témam: Nehoda, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Vodič po autonehode zomrel v košickej nemocnici, autom narazil do zvodidiel (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií