fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyhraj dva lístky na festival EDMANIA v Trenčíne – WE LOVE TRANCE

Máte tip? napíšte nám mailom

Počas najbližších dní zažije Trenčín niekoľko zaujímavých hudobných podujatí, ktoré doň pritiahnu tisíce návštevníkov.

Pod značkou „EDMANIA“ začal v decembri 2015 práve tu písať svoju históriu nový festival elektronickej tanečnej hudby. Jeho letné pokračovanie s podtitulom We Love Trance je naplánované na pondelok 4.7.2016. Brány EXPO CENTRA Trenčín sa opätovne otvoria 4. júla 2016 a pod majestátnou trenčianskou „BREZINOU“ – unikátom tohto mesta, sa na otvorenej ploche pod holým nebom predstavia hviezdy súčasnej trance hudby.

EDMANIA OPEN AIR – WE LOVE TRANCE EDITION premiérovo na Slovensku privíta hostí: Andrew Rayel, KhoMha, MaRLo, Ru­ben De Ronde, ale aj mená ako Ben Gold, Thomas Coastline,Ferreck Dawn, Drift­moon a ďalších.

Slovenské farby na festivale bude hájiť Milan Lieskovsky, ktorý sa špeciálne pre túto noc vráti ku svojim hudobným koreňom, ale taktiež dva talenty, ktoré slovenskej trance family budú iste dobre známe – Martin Michniak a Soul Mirror.

Poznačte si 4.7.2016 a príďte si užiť horúcu tanečnú noc!

Prečítajte si tiež:
Slováci vytvorili cimbalovú cover verziu známej skladby, s ktorou chcú preraziť na MTV

Lístky do súťaže venoval www.blindr.eu

blindr

 

 

 

Chceš vyhrať 2 lístky?

Zdieľaj článok a napíš nižšie do komentára: Chcem vyhrať 2 lístky.

Žrebovanie bude 30.6. 2016.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií