fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy exfarmár Reza Givili vydal svoj prvý singel! Predĺži nám exotikou leto?

Máte tip? napíšte nám mailom

Sele zle alebo skôr sele dobre?

Známy farmár Reza Givili s iránskymi koreňmi včera predstavil svoj prvý singel aj s videoklipom. Napriek tomu, že leto si už balí kufre a pomaly ale iste sa k nám blíži jeseň, dalo by sa povedať, že Reza sa postaral o (oneskorený) letný hit. Klip začína nepríjemným pískaním fúrika a opálený multitalent sa predvedie najskôr ako robotník (farebné topánky proste na stavbe nesmú chýbať 🙂 ) a neskôr rozbalí svoju šou a stane sa z neho skvelý spevák obklopený peknými ženami. Klip plný žien, slnka, vody a dobrej nálady vám zdvihne náladu a možno s nami vďaka nemu aspoň o niečo dlhšie zostane letná atmosféra.

K Rezovmu klipu sa na fanpage vyjadril aj raper KALI: “Džordžo dal svoju prvú vec…cením ho jak človeka a prajem mu šecko ok v kariere…” Skladba totiž vznikla pod značkou Kali Records.

 

Reza Givili – Dooset Daram

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií