Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Známy ukrajinský režisér utrpel počas bojov v prvej línii otras mozgu (video)

Už v druhý deň bojov na Ukrajine zverejnil záber vo vojenskom oblečení a vyzval všetkých, aby bránili svoju vlasť.

10.7.2023 (SITA.sk) – Známy ukrajinský režisér Oleh Sencov utrpel na fronte v prvej línii otras mozgu. Ako referuje web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na videosprávu na Facebooku, udialo sa tak počas víkendu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Sencov natočil toto video v ľahu hneď po tom, ako utrpel spomenuté zranenie. Povedal v ňom, že boj o dôležitú líniu pre ďalší protiútok sa práve skončil. Traja vojaci boli zranení. „Mám otras mozgu, nie je však ťažký,“ povedal Sencov, no bolo vidieť, že sa mu nehovorí ľahko.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Režisér v popise dodal, že video natočil v sobotu, ale v nedeľu sa už cítil lepšie a bol v nemocnici ako ostatní zranení.

Sencov hneď v druhý deň vojny, 25. februára 2022, zverejnil záber, na ktorom bol oblečený ako vojak, a vyzval všetkých, aby bránili svoju vlasť. V júni tohto roka mu udelili hodnosť podporučíka.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: otraz mozgu, rusko-ukrajinský konflikt, ukrajinský režisér
Zdroj: SITA.sk – Známy ukrajinský režisér utrpel počas bojov v prvej línii otras mozgu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií