fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zotrvá po sporoch SaS v koalícii? Podľa Grendela zatiaľ nie je nič isté

Podľa opozičného poslanca Richarda Takáča (Smer-SD) sa koalícia nakoniec dohodne.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.7.2022 (Webnoviny.sk) – O tom, aké rozhodnutie urobí strana Sloboda a Solidarita o ďalšej účasti v koalícii, nie je dopredu rozhodnuté. Skonštatoval to v diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3 podpredseda parlamentu Gábor Grendel (OĽaNO).

Podľa jeho názoru bude Republiková rada SaS naozaj diskutovať o plusoch a mínusoch zotrvania v koalícii. „Ešte nepoznáme stanovisko republikovej rady. Verím, že nie je dopredu napísané a nie je už rozhodnuté aká bude, povedzme, výzva smerom ku koaličným partnerom,” povedal Grendel.

Podľa opozičného poslanca Richarda Takáča (Smer-SD) sa koalícia nakoniec dohodne. „Sú zlepení. Majú tendenciu dovládnuť,” dodal.

Viac k témam: Koalícia, Koaličná kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Zotrvá po sporoch SaS v koalícii? Podľa Grendela zatiaľ nie je nič isté © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií