Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Agresívny mladík napadol v obchodnom dome štyroch ľudí, poradili si s ním až policajti (foto)

Mladý agresor síce ešte pred príchodom policajnej hliadky ušiel, ale po krátkom pátraní ho policajti dobehli.

4.7.2023 (SITA.sk) – Obvineniu z prečinu výtržníctva čelí 25-ročný muž, ktorý v obchodnom dome v Bánovciach nad Bebravou bezdôvodne postupne napadol štyroch ľudí. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Napadol až štyroch ľudí

Agresívny muž najprv v oddelení s textilom napadol 59-ročnú ženu a vzápätí aj 18-ročné dievča.

„Hneď potom pri samoobslužných pokladniach napadol 19-ročného muža, ktorého päsťou udrel do krku. Následne na to napadol aj 53-ročného muža, ktorého udrel päsťou do tváre, následkom čoho poškodený spadol. Napadnutý utrpel zranenia nosa s doposiaľ nezistenou dobou liečby,“ uviedla k prípadu polícia.

Agresívny bol aj voči policajtom

Mladý agresor síce ešte pred príchodom policajnej hliadky ušiel, ale po krátkom pátraní ho policajti dobehli.

„Keďže bol agresívny i voči nim a kládol aktívny odpor, za použitia donucovacích prostriedkov muža spacifikovali a obmedzili na osobnej slobode. Po zadržaní s ním bola vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,46 promile alkoholu,“ dodala polícia s tým, že podala podnet na jeho väzobné stíhanie.

Viac k témam: Krimi, Napadnutie, Útočník
Zdroj: SITA.sk – Agresívny mladík napadol v obchodnom dome štyroch ľudí, poradili si s ním až policajti (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií