fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Attila Végh sa stal otcom! Manželka Natália mu porodila syna

Máte tip? napíšte nám mailom

Náš najväčší MMA šampión, Attila Végh sa stal prvýkrát otcom. Jeho manželka Natália mu porodila dlho očakávaného syna.

Attila Végh patrí k najznámejším zápasníkom MMA na Slovensku. A po vyhratom zápase s “Terminátorom” nepochybne aj v Českej republike. Jeho najväčšia výhra v živote však prišla ale až včera. Jeho manželka Natália mu porodila vytúženého syna. Ten dostal meno po svojom otcovi.

Attila Végh je otcom!

Hrdý otec, Atilla Végh sa radostnou správou pochválil na svojej sociálnej sieti na Instagrame, kde zverejnil aj fotografiu. Tá vznikla priamo na pôrodnej sále. K nej napísal dojímavý odkaz: “Najkrajší pocit na svete. Ďakujem pánu Bohu a Natále mojej láske miluvanejj. Za tento krásny dar “Spln sa my senil” Najvacccc. Attilka je venkkuuuu.” Tieto slová doplnil emotikonmi, ktoré jasne hovoria o láske a vďake, ktorú slovenský šampión cíti. Rovnakú fotografiu zdieľala na svojej sociálnej sieti aj jeho manželka.

Attila Végh mladší sa narodil v utorok, 7.januára. Svoje meniny aj narodeniny bude oslavovať v rovnaký deň. Jeho otec mu dokonca k jeho prvým meninám aj stihol na svojom Instagrame zagratulovať.

Nevedeli sa dočkať bábätka

Len nedávno sa Natália (25), manželka Attilu Végha, na svojom instagrame pochválila fotkou s tehotenským bruškom. K nej pridala pre mnohých zarážajúci komentár: “Žiadne babské rady nezaberajú. Ja budem svojho syna nosiť 12 mesiacov ako kôň.”  Slová, ktoré mnohých pobúrili. A pritom sa jednalo len o komentár, ktoré si na konci tehotenstva povie takmer každá mamička. Predsa len, posledné dni tehotenstva nie sú jednoduché pre žiadnu ženu.
Attila Végh
Zdroj: Instagram/ natalindri

Dokumentárny film o živote Attilu Végha

Okrem narodenia svojho syna bude čoskoro Attila Végh oslavovať ďalšiu novinku v jeho žvote. Známa česká agentúra VDN Promo natočila o tomto bojovníkovi dokument. Ten zachytáva emócie Attilu v mohých situáciach. Vidieť budeme môcť to, ako sa pripravuje na zápasy, ale aj to ako trávi bežné dni. Fanúšikovia si budú môcť tento dlho očakáný film o živote Attilu Végha pozrieť v kinách už čoskoro.

Čítajte tiež:

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií