fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovské maniere Kate Middleton: Priateľom poslala trápny e-mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton sa pred svojimi priateľmi nepredviedla v najlepšom svetle. Podľa informácií poslala svojim priateľom email so žiadosťou, aby ju oslovovali vznešenejšie a kráľovsky.

Kate Middleton je oficiálnou členkou kráľovskej rodiny od svojej svadby s princom Williamom v roku 2011. Jej vstup medzi britských monarchov nebol jednoduchý. Nie lenže na oficiálne stretnutie s kráľovnou Alžbetou II. čakala niekoľko rokov, ale musela si aj počkat na žiadosť o ruku. Tá prišla až po 8 ročnom vzťahu, ktorý nebol jednoduchý.

prvý tanec
Zdroj: abc.com

Kate Middleton a jej zvláštna požiadavka

Princ William a Kate Midddleton spolu tvoria pár roku 2001. Pred uzavretím manželstva sa však dvakrát rozišli. Obaja si v tom období našli partnerov a nezdalo sa, že by sa k sebe chystali vrátiť. Opak však bol pravdou a po náročnom období a rozchodoch požiadal princ William Kate o ruku. Pred tým sa však Kate rozhodla poistiť a na roku manželky budúceho kráľa aj náležite pripraviť.

Kate Middleton sa počas vzťahu s Williamom potichu pripravovala na svoju rolu princeznej a kráľovnej. Podľa experta na kráľovskú rodinu, Adama Hellikera, ktorý sa vyjadril pre britský magazín Mirror: “Mladá Kate požiadala svojich priateľov, aby ju volali Catherine a nie Kate. Oslovenie Catherine považovala za vhodnejšie a viac vznesenejšie meno,”

Čakajúca Kate

Na žiadosť o ruku Kate Middleton musela počkať niekoľko rokov. A to až do takej miery, že bola dlho prezývaná „čakajúca princezná“. Napriek prestávkam v ich vzťahu sa súčasná vojvodkyňa z Camridge nikdy nevzdala nádeje na budúcnosť po boku Williama. A na svoju kráľovskú budúcnosť sa pripravovala veľmi zvláštnym spôsobom.

Prečítajte si tiež:
Messi kraľuje rebríčku so 127 miliónmi: hviezdny Ír McGregor sa podľa časopisu Forbes prepadol

Dva roky pred jej zasnúbením so starším synom princa Charlesa poslala svojim priateľom trápny email. Diskrétne v ňom informovala svojich priateľov o tom, ako ju majú oslovovať. A hoc bol email podľa informácií podaný vtipným spôsobom, množstvo jej priateľov zaskočil. Avšak podľa Paddy Harversona, tlačového tajomníka princa Charlesa, ide o klamstvo a Kate, vraj, nikdy podobný email neposlala. Napriek tomu sa táto klebeta šíri už takmer 10 rokov.

Čítajte tiež:

Čo hrozí Meghan Markle a Harrymu po smrti kráľovnej?

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií