fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Brendza zabojuje opäť o post primátora Stropkova, do volieb pôjde ako nezávislý kandidát

Brendza je bývalý riaditeľ katastrálneho úradu a medzinárodný futbalový rozhodca.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.8.2022 (Webnoviny.sk) – Súčasný stropkovský primátor Ondrej Brendza ohlásil opätovnú kandidatúru na najvyšší post mesta v októbrových komunálnych voľbách. Spravil tak pri príležitosti slávnostného otvorenia 26. ročníka stropkovského jarmoku za účasti zástupcov partnerských miest z Česka, Poľska a Ukrajiny, ako aj predsedu Prešovského samosprávneho kraja (PSK) Milana Majerského. Agentúru SITA o tom informoval hovorca mesta Stropkov Peter Novák.

Brendza pri tejto príležitosti uviedol, že za obdobie posledných osem rokov spolu so zahraničnými partnermi Stropkova i vďaka podpore PSK zrealizovali viaceré projekty a investičné akcie zamerané na zvýšenie kvality života v meste v rôznych oblastiach.

„Som presvedčený, že výsledky našej spolupráce sú historicky najúspešnejšie a sú viditeľné v meste i v celom okrese. Dovolím si povedať, že ide o spoločný úspech všetkých obyvateľov mesta a plodnej spolupráce úradu a zastupiteľstva,“ uviedol Brendza.

Do volieb primátora pôjde opätovne ako nezávislý kandidát. Brendza je bývalý riaditeľ katastrálneho úradu a medzinárodný futbalový rozhodca. Má 48 rokov a vo funkcii pôsobí od roku 2014.

Viac k témam: Komunálne voľby, stropkovský primátor
Zdroj: Webnoviny.sk – Brendza zabojuje opäť o post primátora Stropkova, do volieb pôjde ako nezávislý kandidát © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Slovensko chce podľa Kolíkovej pristúpiť do európskeho tímu, ktorý bude vyšetovať zločiny na Ukrajine (video)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií