fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Cibulková je tehotná: Zverejnila aj fotku bábätka

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa slovenská tenistka, Dominika Cibulková, je tehotná! Túto radostnú správu oznámila na sociálnej sieti a zverejnila aj prvú fotku bábätka.

Keď pred necelým mesiacom pokrstila svoju knihu “Tenis je môj život”, nikto ani len netušil, že Dominika Navara Cibulková má za sebou vraj už prvý trimester tehotenstva.

Koniec kariéry Domiky Navara Cibulkovej

Počas emotívneho krstu svojej knihy oznámila nie len svojim fanúšikom, ale aj celému svetu, že ukončuje svoju kariéru. Ako uviedla počas tejto slávnostnej udalosti:  “Dlho som o tom premýšľaľa a mám v tom jasno. Teším sa na svoj nový život,“ povedala úspešná tenistka so slzami v očiach. To, o čom si pred pár mesiacmi nebola vôbec istá sa v novembri stalo pravdou. Presný dôvod ukončenia kariéry, ako aj to, čo znamená “nový život” však neuviedla. Média aj jej fanúšikovia teda mohli len hádať. No a to, o čom sa doteraz len šepkalo a špekulovalo je teda od dnešného dňa pravdou. Dominika Cibulková je tehotná! S manželom, ktorý je zároveň aj jej manažérom, Michalom Navarom očakávajú prírastok do rodiny. 

Prečítajte si tiež:
Nemá vkus? Matej Sajfa Cifra šokoval novým videom. Tieto tenisky si chcel obuť k slávnostnému obleku

https://www.instagram.com/p/B55W9SEnxew/?utm_source=ig_web_copy_link

Dominika Cibulková sa teší na bábätko

Dominika sa nie jedenkrát pred médiami vyjadrila, že so svojim manželom Michalom rodinu určite plánujú. No ked presne nikdy nešpecifikovali. Až doteraz.

Naša úspešná tenistka tak teda na prelome tridsiatky začína novú etapu svojho života. To, v ktorom mesiaci tehotenstva momentálne je, zatiaľ  Dominika neprezradila. No veríme, že sa čoskoro s ďalšími radostnými novinkami podelí na svojom súkromnom profile na Instagrame.

O Dominike Cibulkovej

Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989 a tento rok oslávila 30. narodeniny. Tenisu sa profesionálne venuje od roku 2004. Ako sama priznáva, jej postava nie je ideálna pre hráčku tenisu. Aj preto si jej tréningy vyžadujú omnoho väčšiu intenzitu.

Dominika zatiaľ získala osem titulov a jeden v dvojhre. V slovenských tenisových kruhoch je doposiaľ jedinou, ktorá sa môže pýšiť tým, že to dotiahla na majstrovský Grandslam. Vo svetovom rebríčku WTA sa vyšplhala na 109. miesto.

Čítajte tiež:

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií