Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Cibulková vydáva knihu! „Tenis je môj život“

Milovaná aj nenávidená. Aj tak by sme mohli označiť Dominiku Cibulkovú, ktorá svojich fanúšikov aj neprajníkov prekvapuje vždy niečím novým.  A inak tomu nie je ani túto jeseň. Známa tenistka sa rozhodla o svojom živote prehovoriť v knižnej podobe. Dominika Cibulková a jej kniha „Tenis je môj život“ je už v predpredaji!

Dominika Cibulková je preslávenou tenistkou nielen na Slovenku, ale aj vo svete. Okrem svojej tvrdo „vydretej“ kariéry sa zviditeľnila aj vlastnou módnou značkou Domi, ostro sledovaným súkromím, ako aj záľubou v drahých značkách. A na jeseň tohto roku sa rozhodla rozvíriť vody okolo svojho mena  vlastnou biografiou.

https://instagram.com/p/B3UqJkEnkzb/

Dominika Cibulková a jej kniha

V spolupráci s vydavateľstvom IKAR, a.s.  sa v polovici novembra dostane na trh knižná novinka, ktorá prekvapila všetkých. Tak, ako Peter Sagan, známy slovenský cyklista, ktorý pred niekoľkými mesiacmi vydal svoju autobiografiu „Môj svet“ sa Dominka Cibulková rozhodla pre rovnaký krok. Tohtoročnú jeseň ozvláštni svojím životným príbehom v knižnej podobe. Vďaka dobrej kamarátke, Andrei Coddington, ktorá prebrala zodpovednosť za písanie, rozpovie Dominika čitateľom svoj príbeh. Do oficiálneho vydania knihy s názvom „Tenis je môj život“ ostáva ešte niekoľko týždňov, no ako sama Dominka priznáva, nevie sa toho dočkať.

 „Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu. Hovorím o svete hotelových izieb, ktoré sa stali mojím domovom, o svojich láskach, túžbach, snoch, móde, o svojej rodine, najbližších ľuďoch, o zákulisí tenisového kolotoča a ešte omnoho viac. Priznávam svoje slzy a som nekonečne šťastná, že sa nám kniha tak krásne podarila,“ dodala.

Dominika Cibuľková kniha - klocher.sk
Dominika Cibulková s manželom Zdroj: Instagram @dominikacibulkova

O Dominike Cibulkovej

Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989 a tento rok oslávila 30. narodeniny. Tenisu sa profesionálne venuje od roku 2004. Ako sama priznáva, jej postava nie je ideálna pre hráčku tenisu. Aj preto si jej tréningy vyžadujú omnoho väčšiu intenzitu.

Dominika zatiaľ získala osem titulov a jeden v dvojhre. V slovenských tenisových kruhoch je doposiaľ jedinou, ktorá sa môže pýšiť tým, že to dotiahla na majstrovský Grandslam. Vo svetovom rebríčku WTA sa momentálne nachádza na 109. mieste.

Čítajte tiež:

Krv sa jej sfarbila na modro! Vedľajší účinok lieku stál Američanku takmer život

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií