fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krajniak priblížil, ktorým firmám by sa malo zvýšiť daňové zaťaženie. Detaily predstaví v priebehu niekoľko dní

Minister práce Krajniak v diskusnej relácii uviedol, že by malo ísť o firmy, ktoré profitujú na kríze.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.4.2022 (Webnoviny.sk) – Zoznam firiem, ktorým sa majú zvýšiť dane, by sa mala verejnosť dozvedieť do dvoch týždňov. Uviedol to v dnešnej diskusnej relácii V politike televízie TA3 minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina). Malo by ísť podľa neho o firmy, ktoré zarábali počas pandémie.

„Celý čas hovoríme, že nebudeme zvyšovať dane živnostníkom, ani malým a stredným podnikateľom či ľuďom. Práve naopak, tým budeme dane znižovať, napríklad prostredníctvom daňového bonusu. Ale, aby sme zvýšili dane 70 až 100 firmám, ktoré profitujú na kríze, s tým nemám problém,“ ozrejmil minister. Zároveň priblížil, že by mohlo ísť napríklad o stávkové firmy.

Viac k témam: Dane, Daňový bonus, Kríza, Zvyšovanie daní
Zdroj: Webnoviny.sk – Krajniak priblížil, ktorým firmám by sa malo zvýšiť daňové zaťaženie. Detaily predstaví v priebehu niekoľko dní © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií