fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov, zdravotný stav britskej panovníčky je znepokojujúci

Panovníčka je podľa Buckinghamského paláca v pohodlí vo svojom škótskom sídle Balmoral.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.9.2022 (Webnoviny.sk) – Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov po tom, čo ich znepokojilo jej zdravie. Oznámil to Buckinghamský palác, podľa ktorého je panovníčka v pohodlí vo svojom škótskom sídle Balmoral.

Najbližšiu rodinu kráľovnej o situácii informovali. Ako o tom informuje spravodajský portál BBC, oznámenie prišlo po tom, čo sa 96-ročná kráľovná stiahla zo stredajšieho virtuálneho zasadnutia Súkromnej rady a lekári jej nariadili odpočinok.

„Moje myšlienky – a myšlienky ľudí v našom Spojenom kráľovstve – sú v tomto čase s Jej Veličenstvom kráľovnou a jej rodinou,“ reagovala na správu o panovníčke premiérka Liz Trussová.

Viac k témam: Britská kráľovná
Zdroj: Webnoviny.sk – Kráľovná Alžbeta II. je pod dohľadom lekárov, zdravotný stav britskej panovníčky je znepokojujúci © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií