fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kreatívny šofér si ešpézetky vyrobil z kartónu. Nebola to však jediná vec, ktorá mužovi a autu chýbala (foto)

Na kartónovú tabuľku si písmená a číslice napísal fixkou.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.9.2022 (Webnoviny.sk) – Policajti zastavili v pondelok večer v Seredi osobné auto, na ktorom boli evidenčné čísla napísané fixkou na podklade z kartónu. Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, 49-ročný vodič nemal pri sebe absolútne nič, ani vodičský preukaz, nepredložil žiadne platné doklady od vozidla, auto nemalo STK ani emisnú kontrolu.

Po lustrácii vodiča a vozidla policajti zistili, že má zadržaný vodičský preukaz, neabsolvoval odborné preskúšanie a na vozidle boli zadržané obe evidenčné čísla.

„Všetky závažné priestupky zadokumentovali a spis predložia správnemu orgánu na rozhodnutie o vine a treste. Mužovi hrozí v správnom konaní pokuta až do 1 300 eur a zákaz viesť akékoľvek motorové vozidla až na päť rokov,” uviedla trnavská polícia.

Viac k témam: falošné evidenčné značky, policajna kontrola
Zdroj: Webnoviny.sk – Kreatívny šofér si ešpézetky vyrobil z kartónu. Nebola to však jediná vec, ktorá mužovi a autu chýbala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií