fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Letné výpredaje sú silnejšie než vlani

Skorší začiatok, viac sortimentu aj vyššie zľavy. Klasické letné výpredaje sú tento rok intenzívnejšie než počas vlaňajška.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.7.2022 (Webnoviny.sk) – Skorší začiatok, viac sortimentu aj vyššie zľavy. Klasické letné výpredaje sú tento rok intenzívnejšie než počas vlaňajška. Potvrdzuje to aj najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave, kde sa obľúbené výpredaje začali v júni. Podľa vyjadrení niektorých predajcov s najvyššími zľavami nad 70 % nebudú čakať až do augusta a ponúknu ich skôr než minulý rok.

“Mnohí naši nájomníci – značky z oblasti módy, doplnkov do domácnosti, elektra či športu začali tento rok výpredaje už v polovici júna. Aktuálne ponúkajú zľavy aj vyše 50 %, nečakajú s vyššími zľavami na august. Predpokladáme, že niektorí predajcovia najmä spomedzi módy predstavia 70% zľavy ešte do konca júla. Časť predajcov avizuje ukončenie tohtoročných silných výpredajov už od polovice augusta,” prezrádza Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Podľa nej sa do výpredajov rôznymi spôsobmi zapojila väčšina prevádzok v Avione – nielen percentuálnymi zľavami, ale aj špeciálnymi bonusmi ku konkrétnym výrobkom či výhodnými balíkmi služieb.

Výpredajom pomáha nielen chuť ľudí nakupovať osobne v kamenných predajniach po pandemickej prestávke či výhodné zľavy, ale aj horúčavy. Ľudia najmä počas tropických dní spoja príjemné s užitočným. Ochladia sa v klimatizovaných priestoroch Avionu pri výhodných nákupoch a doprajú si príjemné posedenie pri obede či káve v Gastro pasáži alebo na terase,” dodáva Petra Vojtasová.

Prečítajte si tiež:
Dopraje nám najšťastnejšia krajina na svete ďalšie hokejové zlato?

Aktuálne zľavy vybraných značiek v bratislavskom Avione:

Alpine Pro: vyše 30 %
Alain Delon: do 50 %
CCC: do 60 %
Deichmann: do 50 %
Cropp: do 50 %
FaxCopy: 85 %
GrandOptical: 40 %
Humanic: do 50%
Mohito: do 50 %
Office shoes: do 40 %
Reserved: do 50 %
Sofia: do 50 %
Yves Rocher: do 50 %

A mnohé ďalšie.

Aktuálnu ponuku letných zliav nájdete na webe Avionu.

Informačný servis

Viac k témam: Avion, Letné výpredaje, PR, Výpredaje
Zdroj: Webnoviny.sk – Letné výpredaje sú silnejšie než vlani © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií