fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mesto Čadca pre koronavírus zatvára školy, športoviská i Dom kultúry

V súvislosti s dnešným nárastom počtu pozitívnych prípadov COVID-19 z okresu Čadca, mesto prijalo preventívne opatrenia.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vzhľadom na súčasnú zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu zaznamenaním nárastu pozitívnych osôb na ochorenie COVID -19 vedenie mesta v Čadci na základe odporúčania krízového štábu prijalo nasledovné preventívne opatrenia:

  • od zajtra 26.6.2020 zatvárajú základné školy na území mesta Čadca a prevádzku MŠ Fraňa Kráľa, MŠ Janka Kráľa, MŠ Horelica, MŠ Podzávoz. Zastavuje sa činnosť CVČ – letné aktivity.
  • od zajtra 26.6.2020 zatvárajú Mestskú plaváreň Čadca a Mestské kúpalisko Čadca, kde bolo plánované otvorenie letnej na sobotu 20.6. 2020. Termín: do 6.7.2020, termín sa môže bude meniť podľa vývoja epidemiologickej situácie v okrese Čadca, pripadne podľa usmernenia RÚVZ.
  • od zajtra 26.6.2020 zatvárajú Dom kultúry v Čadci. Pozastavená je činnosť kina, krúžkov, kurzov, cvičení ako aj nácvikov súborov do odvolania.
  • od zajtra 26.6.2020 zatvárajú športové zariadenia: športové haly na území mesta a činnosť klubov v meste.
  • od zajtra 26.6.2020 bude Mestský úrad v Čadci pracovať za prijatých prísnych zvýšených hygienických opatrení: vstup osôb bude koordinovať pracovník Mestskej polície Čadca, vstup len s rúško, povinnosť použiť dezinfekciu. Chceme poprosiť občanov, ak to nie je naozaj nevyhnutné nanavštevujte úrady na území mesta, využite možnosti elektronického vybavovania.
Prečítajte si tiež:
Pre vnútorné prevádzky platia nové pravidlá. Budú môcť byť otvorené aj po 22 h, musia však splniť tieto podmienky
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj mestocadca

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií