fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Minister Šojgu skontroloval ruskú armádu, vypočul si správy o aktuálnej situácii

Ruský minister obrany Sergej Šojgu skontroloval niektoré jednotky ruských ozbrojených síl zapojené do invázie na Ukrajinu, ktorú Moskva označuje za špeciálnu operáciu.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.6.2022 (Webnoviny.sk) – Ruský minister obrany Sergej Šojgu skontroloval niektoré jednotky ruských ozbrojených síl zapojené do invázie na Ukrajinu, ktorú Moskva označuje za špeciálnu operáciu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ruské ministerstvo obrany vo vyhlásení uviedlo, že Šojgu si na veliteľských stanovištiach ruských jednotiek vypočul správy od veliteľov o aktuálnej situácii a postupoch ruských ozbrojených síl v hlavných operačných oblastiach.

Informuje o tom spravodajský portál Sky News, ktorý zároveň uvádza, že nie je jasné, kedy sa návšteva uskutočnila a či bol minister priamo na Ukrajine.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Minister Šojgu skontroloval ruskú armádu, vypočul si správy o aktuálnej situácii © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií