Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž si na toaletách stanice v Bratislave nahrával cudzích mužov, skončil v rukách polície

Muž si počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

5.7.2023 (SITA.sk) – Policajt oddelenia železničnej polície začal trestné stíhanie proti mužovi, ktorý si na toaletách stanice nahrával cudzích mužov. V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru Michal Szeiff.

Hliadku bratislavskej železničnej polície vyslali v priebehu uplynulých dní do vestibulu Hlavnej železničnej stanice v Bratislave. Tam muž zadržal osobu podozrivú zo spáchania trestného činu. Ako polícia zistila, poškodený muž počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón.

„Z kabínky vybehol von a spozoroval mladého muža, ktorý utekal z toaliet. Neváhal, rozbehol sa za ním a muža dobehol vo vestibule hlavnej železničnej stanice, pričom ihneď zavolal na linku polície 158,“ popísala polícia s tým, že podozrivý na mieste ukázal policajtom viacero videí z telefónu, ktoré zachytávali poškodeného muža na toaletách.

Na policajné oddelenie eskortovali 25-ročného muža na vykonanie potrebných úkonov.

Viac k témam: Hlavná stanica v Bratislave
Zdroj: SITA.sk – Muž si na toaletách stanice v Bratislave nahrával cudzích mužov, skončil v rukách polície © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií