fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Návštevníkov z Izraela chcú prilákať na piešťanské bahno aj Skalický trdelník

Zástupcovia izraelských cestovných kancelárií absolvovali poznávaciu cestu po Trnavskom kraji, ukázali im zaujímavé miesta od Skalice po Šamorín.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.7.2022 (Webnoviny.sk) – Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trnavský kraj zorganizovala v uplynulých dňoch poznávaciu cestu pre vybraných zástupcov cestovných kancelárií z Izraela.

Cieľom takmer týždňového zážitkového programu bolo predstaviť im potenciál Trnavského kraja, poukázať na jeho dostupnosť prostredníctvom letiska v Piešťanoch a opäť prilákať izraelských návštevníkov. KOCR o tom informovala v tlačovej správe.

Našou snahou bolo ukázať krásy kraja cez nevšedné zážitky. Preto mali možnosť ochutnať svetovú medovinu v Dolnej Krupej, vyskúšať prípravu Skalického trdelníka, degustovať niekoľko vzoriek vín z nášho regiónu a na vlastnej koži zažiť liečivé účinky piešťanského bahna a prameňov. Na záver programu sme diskutovali aj o konkrétnych termínoch a možnostiach predaja destinácie Trnavský kraj zážitkov,“ informovala Agáta Mikulová, výkonná riaditeľka KOCR Trnavský kraj.

Jedným z bodov programu bola aj návšteva Múzea holokaustu v Seredi ako miesta, ktoré by sa mohlo dostať do turistického programu pre izraelských návštevníkov.

Ukážkou rôznorodých možností, ktoré kraj ponúka, bola aj prehliadka športového komplexu v Šamoríne. Zástupcovia izraelských cestovných kancelárií sa tiež stretli s predstaviteľmi Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany a oblastných organizácií cestovného ruchu.

Prečítajte si tiež:
Hegerovi nevadí, že Matovič diskutoval o podpore svojho balíčka s kotlebovcami. Čo by už bolo cez čiaru?

Viac k témam: Cestovná kancelária
Zdroj: Webnoviny.sk – Návštevníkov z Izraela chcú prilákať na piešťanské bahno aj Skalický trdelník © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií