Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pellegrini: Je nedôstojné, aby sa Kollár držal stoličky predsedu parlamentu zubami-nechtami

Ako vysvetlil, gestom prejavu politickej kultúry, aj napriek tomu, že by s tým Kollár nesúhlasil, by bolo, keby odišiel.

4.7.2023 (SITA.sk) – Je nedôstojné, aby sa Boris Kollár (Sme rodina) držal stoličky predsedu parlamentu zubami-nechtami. Uviedol to predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini, ktorý je názoru, že Kollár by mal dobrovoľne odísť z funkcie predsedu Národnej rady SR.

Ako vysvetlil, gestom prejavu politickej kultúry, aj napriek tomu, že by s tým Kollár nesúhlasil, by bolo, keby odišiel. „Bolo by to dôstojnejšie, ako predvádzať toto divadlo,“ doplnil Pellegrini s tým, že v normálnej civilizovanej krajine by takýto človek už na stoličke predsedu parlamentu nesedel. „Dnes je takýto človek druhým najvyšším ústavným činiteľom, a to nie je dobrou vizitkou pre krajinu,“ uzavrel Pellegrini.

Viac k témam: kauza zbitej expartnerky Borisa Kollára, Mimoriadna schôdza parlamentu, Odvolávanie, Podpredseda Národnej rady SR (NR SR)
Zdroj: SITA.sk – Pellegrini: Je nedôstojné, aby sa Kollár držal stoličky predsedu parlamentu zubami-nechtami © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií