fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pellegrini si vie predstaviť vládnuť so Sme rodina, Krajniak má predstavivosť oveľa väčšiu

Minister práce Krajniak ocenil prístup opozičnej strany, ktorá podľa neho nezapadá do egoisticko alebo egocentricko nastavenej politiky.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.7.2022 (Webnoviny.sk) – Bývalý predseda vlády a šéf opozičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini vníma koaličné hnutie Sme rodina ako subjekt, ktorý sa v aktuálnej vládnej koalícii „snaží” a vie si prestaviť, že by s nimi bol v budúcnosti vo vládnej koalícii. Povedal to v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS.

„Ja nevidím problém, že by sme nedokázali s ich predstaviteľmi nachádzať nejaké styčné plochy, pokiaľ hovoríme o rozvoji Slovenska,” uviedol Pellegrini.

Pokiaľ ide o možnú koalíciu so stranou Hlas-SD, minister práce sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) si podľa vlastných slov dokáže predstaviť všeličo.

Oceňuje však prístup opozičnej strany, ktorá podľa neho nezapadá do egoisticko alebo egocentricko nastavenej politiky. „Preto by som ho nevylučoval,” dodal Krajniak.

Viac k témam: Koalícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Pellegrini si vie predstaviť vládnuť so Sme rodina, Krajniak má predstavivosť oveľa väčšiu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií