Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala na Trnavskom mýte v Bratislave

Zrážka nastala v sobotu 8. júla o 18:10.

12.7.2023 (SITA.sk) – Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v sobotu 8. júla o 18:10 na Trnavskom mýte v Bratislave. Ako informovala bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, na križovatke Trnavskej a Krížnej ulice sa zrazili dve osobné autá. Polícia žiada svedkov nehody osobných áut Škoda Fabia a Fiat 500 o spoluprácu.

„Žiadame svedkov, ktorí videli priebeh tejto dopravnej nehody alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname z vozidla, aby sa prihlásili osobne na odbore dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu Bratislava na Osvetovej ulici č. 4 alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ. Prípadne tak môžu urobiť telefonicky na čísle 0961 032 556, na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo formou správy na facebookovom profile Polícia SR – Bratislavský kraj, uviedla polícia.

Viac k témam: bratislavská polícia, Dopravná nehoda, svedkovia, svedkovia dopravnej nehody, Trnavské mýto
Zdroj: SITA.sk – Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala na Trnavskom mýte v Bratislave © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií