Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Polícia vyšetruje bitku tínedžerov v Hlohovci, oznámenie dostala od matky jedného z chlapcov (video)

V súvislosti s konaním mladistvých osôb polícia upozorňuje, že dovŕšením 14. roku života sú trestno-právne zodpovednými osobami.

4.7.2023 (SITA.sk) – Polícia sa zaoberá videom s bitkou tínedžerov, ktoré sa šíri na sociálnych sieťach. Udalosť preveruje v súvislosti s podozrením na prečin výtržníctva, polícia v Hlohovci prijala v posledný júnový víkend oznámenie matky jedného z účastníkov incidentu.

„Polícia už má v tejto chvíli stotožnené takmer všetky osoby, ktoré boli aktérmi bitky a aj ostatných osôb, ktoré sa incidentu mali len prizerať,“ informuje trnavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Vzhľadom na to, že doposiaľ neboli vypočuté všetky osoby a mohlo by prísť k zmareniu vyšetrovania, polícia zatiaľ neposkytne detailnejšie informácie k prípadu, ani k podozrivým osobám.
V súvislosti s konaním mladistvých osôb polícia upozorňuje, že dovŕšením 14. roku života sú trestno-právne zodpovednými osobami.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Bitka, Tínedžeri
Zdroj: SITA.sk – Polícia vyšetruje bitku tínedžerov v Hlohovci, oznámenie dostala od matky jedného z chlapcov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií