fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poslanecký klub Sme rodina má troch nových členov, je medzi nimi aj Romana Tabák

Poslanecký klub hnutia Sme rodina sa stane s 20 poslancami opäť druhým najsilnejším poslaneckým klubom v súčasnej koalícii.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.8.2022 (Webnoviny.sk) – Hnutie Sme rodina priberá od 1. septembra do svojho poslaneckého klubu troch nových členov. Ako informuje tlačové oddelenie strany, budú nimi nezaradení poslanci Romana Tabák, Ján Krošlák a Jozef Šimko.

Oficiálny prestup však prebehne až po splnení všetkých zákonných požiadaviek NR SR.

Poslanecký klub hnutia Sme rodina sa tak stane s 20 poslancami opäť druhým najsilnejším poslaneckým klubom v rámci súčasnej koalície.

„Myslím si, že v aktuálnej situácii je veľmi dôležité, aby sme mali podporu čo najväčšieho počtu poslancov, ktorí nám pomôžu pri hlasovaní o zákonoch, ktoré sú nevyhnutné k splneniu nášho predvolebného programu,“ dodal predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár.

Viac k témam: Poslanci, Poslanecký klub
Zdroj: Webnoviny.sk – Poslanecký klub Sme rodina má troch nových členov, je medzi nimi aj Romana Tabák © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií