Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Požiar v jednom z dubnických bytových domov neprežil 50-ročný muž, evakuovali desiatky ľudí (foto)

V prípade požiaru je začaté trestné stíhanie vo veci zločinu poškodzovania cudzej veci a prečinu usmrtenia.

18.7.2023 (SITA.sk) – Požiar bytu v jednom z dubnických bytových domov si vyžiadal život 50-ročného muža. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Oheň sa v skorých ranných hodinách rozhorel na 2. poschodí štvorpodlažnej bytovky. „Na miesto sa v krátkom čase dostavili všetky záchranné zložky, nájdenému mužovi už záchranári nedokázali pomôcť. 150 obyvateľov bytového domu bolo z bezpečnostných domov evakuovaných z ich bytov,“ uviedla polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

„Na mieste je už aj zisťovateľ príčin požiarov a čaká sa aj na príchod expertov z Kriminalistického a expertízneho ústavu Prezídia Policajného zboru,“ dodala polícia s tým, že začala trestné stíhanie vo veci zločinu poškodzovania cudzej veci a prečinu usmrtenia.

Viac k témam: Hasiči, Požiar
Zdroj: SITA.sk – Požiar v jednom z dubnických bytových domov neprežil 50-ročný muž, evakuovali desiatky ľudí (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií