fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč chce v komunálnych voľbách obhájiť svoju funkciu, verí v zápas argumentov

Úradujúci primátor predstavil aj 25-členný tím kandidátov na poslanecké miesta v mestskom zastupiteľstve.

Máte tip? napíšte nám mailom

23.8.2022 (Webnoviny.sk) – Primátor Ján Blcháč sa bude opätovne uchádzať o dôveru obyvateľov Liptovského Mikuláša v jesenných komunálnych voľbách. Svoju primátorskú kandidatúru oznámil na utorkovom tlačovom brífingu.

Popri materskej politickej strane Hlas – sociálna demokracia ho bude v predvolebnej kampani podporovať aj strana Smer – sociálna demokracia.

Piata kandidatúra za sebou

Pre Blcháča je to už piata primátorská kandidatúra za sebou, neúspešný bol len v roku 2014, keď ho na primátorskom poste vystriedal Alexander Slafkovský.

„Na začiatku každého úspechu je pozitívne myslenie. Mňa optimizmom napĺňa pohľad na stovky zrealizovaných, ale aj rozpracovaných projektov. Som pripravený viesť naše mesto ďalej, ale na to potrebujem opäť priazeň Mikulášanov,” uviedol Blcháč.

Úradujúci primátor predstavil aj 25-členný tím kandidátov na poslanecké miesta v mestskom zastupiteľstve, zároveň vyzval na férovú kampaň.

Kandiduje aj Ján Laco

„Voľby sú vždy náročným časom s rôznymi praktikami, ale za nás chcem prehlásiť, že budeme viesť našu kampaň konštruktívne a férovo. Chcem veriť, že aj naši súperi budú s nami zápasiť najmä argumentmi o rozvoji mesta,” dodal Blcháč.

Prečítajte si tiež:
Daňová odborníčka Grant Thornton: Index daňovej spoľahlivosti nerieši problém s výsledkami daňových kontrol, hrozia reputačné a podnikateľské škody

Záujem o primátorskú stoličku v Liptovskom Mikuláši popri Blcháčovi doteraz prejavili mestská poslankyňa Lucia Cukerová, bývalý hokejový reprezentačný brankár Ján Laco a právnik Tomáš Martaus.

Viac k témam: Komunálne voľby 2022 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Primátor Liptovského Mikuláša Ján Blcháč chce v komunálnych voľbách obhájiť svoju funkciu, verí v zápas argumentov © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií