fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Psia duša sa stala hitom, prichádza trailer k novému filmu od jeho autora

Máte tip? napíšte nám mailom

Rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly dorazí do našich kín už v januári pod názvom Návrat domov.

Minulý rok si milovníci psov prišli na svoje pri filme Psia duša, ktorý sa stal hitom a zarobil v kinách vyše 204 miliónov dolárov. Vedeli ste však, že ide o adaptáciu amerického knižného bestselleru? Jeho autorom je známy spisovateľ W. Bruce Cameron, ktorý je tiež scenáristom a producentom nového rodinného filmu podľa svojho najnovšieho románu.

Pozrite si prvý trailer nového psieho dobrodružstva Návrat domov.

So slovenským prekladom

Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta…

Novinku Návrat domov, v ktorej sa bude stratená Bella snažiť dostať domov k svojmu pánovi cez nebezpečnú divočinu, má na starosti režisér Charles Martin Smith, známy najmä rodinnou sériou Môj priateľ delfín. V hlavných úlohách sa predstavia Jonah Hauer-King, známy z minisérie Little Women, Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa) či Edward James Olmos (Blade Runner).

Film Psia duša (2017) zarobil v kinách vyše 204 miliónov dolárov. Zdroj: screenrant.com

Silný príbeh nerozlučného priateľstva a lásky medzi psom a jeho pánom sa dočká aj slovenského knižného prekladu. Knihu pod názvom Psia cesta domov vydá vydavateľstvo IKAR a na pultoch kníhkupectiev by sa mala objaviť začiatkom roka 2019.

Roztomilá Bella sa pokúsi o Návrat domov v našich kinách už 24. januára 2019. Jej príbeh na vaše plátna prinesie spoločnosť Itafilm.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií