fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rapper Strapo sa sťažuje na cenzúru! Túto pesničku mu zakazujú promotéri spievať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Známy slovenský rapper Strapo, ktorého momentálne skolila choroba, sa priamo zo svojej postele vyznal svojím fanúšikom, ktorí jeho kroky sledujú na sociálnych sieťach.

V najnovšom videu hovorí Strapo okrem iného aj o svojich okuliaroch, ktoré momentálne na eshope žnú jeden úspech za druhým. Hlavnou témou, ktorá rappera rozrušila, bola však požiadavka, ktorú na neho majú promotéri. Tí od Strapa žiadajú, aby na koncertoch vyradil zo svojho repertoáru jeho najnovší song, v ktorom spolupracoval s Kalim, Majselfom a Petrom Pánnom. Strapo podľa vlastných slov môže na koncerte spievať hocičo, až na jednú výnimku. Nemôže vraj rappovať “tú o Kotlebovi”.

Peter Pann, Kali, Majself a Strapo minulého týždňa vydali song, ktorý hovorí o súčasnej politickej situácii. V pasáži, ktorej sa chytil práve Strapo, venoval predsedovi strany ĽSNS štipľavé slová. O songu sme písali tu.

Čo hovoríš na takúto cenzúru? Je v poriadku, že si organizátori festivalov dávajú takéto podmienky?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií