fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Remišová tvrdí, že v strane nemajú žiadne finančné problémy a pôžičky riadne splácajú

Dodala, že strana nemá problém svoje pôžičky vydokladovať a každý vie, čo má splácať.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.8.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníčka strany Za Ľudí Veronika Remišová tvrdí, že žiadne finančné problémy v strane nemajú. Povedala, že disponujú pôžičkami, ktoré majú zverejnené aj na oficiálnej webovej stránke Za ľudí. Informovala o tom dnes na tlačovej besede.

Neškrabkajú peniaze ako iné strany

Dodala, že strana nemá problém svoje pôžičky vydokladovať a každý vie, čo má splácať.

My si neškrabkáme peniaze a už vôbec nie do krabíc od šampanského, ako to robia iné strany. Máme pôžičky, ktoré sú riadne zverejnené a riadne ich splácame,” povedala predsedníčka. Remišová priznala, že strana Za ľudí disponuje dlhmi. Zaručila sa, že ich však budú riadne splácať.

Kandidáti do volieb dostanú malú finančnú podporu

Postupne máme dohodnutý splátkový kalendár, máme to aj na stránke. Platíme tie pôžičky, ktoré máme z roku 2019,” dodala. Predsedníčka povedala, že sú chudobnejšou stranou, no nehanbí sa za to.

Naši kandidáti do komunálnych volieb budú mať malú finančnú podporu, pretože máme pôžičky a nedostávame dary,” doplnila. Kandidáti do komunálnych volieb zatiaľ však svoje peniaze nedostali.

Prečítajte si tiež:
Materská skupina VÚB Intesa Sanpaolo poskytla Slovensku 200-tisíc eur na potravinovú a psychologickú pomoc

Viac k témam: Finančné problémy, Pôžičky
Zdroj: Webnoviny.sk – Remišová tvrdí, že v strane nemajú žiadne finančné problémy a pôžičky riadne splácajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií