fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Repaský sa pokúsi zabojovať o kreslo primátora Sabinova, bude nezávislým kandidátom (video)

O hlasy Sabinovčanov sa bude uchádzať spoločne s tímom 15 kandidátov na poslancov.

Máte tip? napíšte nám mailom

24.8.2022 (Webnoviny.sk) – Kandidatúru na post primátora mesta Sabinov v stredu ohlásil súčasný prvý muž mesta Michal Repaský. O priazeň voličov v jesenných komunálnych voľbách sa uchádza ako nezávislý kandidát. Vo svojom ohlásení kandidatúry informoval, že o hlasy Sabinovčanov sa bude uchádzať spoločne s tímom 15 kandidátov na poslancov.

Michal Repaský má 57 rokov, je ženatý a má tri dospelé deti. Primátorom Sabinova je prvé volebné obdobie. Je absolventom Agronomickej fakulty Vysokej poľnohospodárskej školy v Nitre. Do roku 2016 pracoval na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Prešove a od roku 2018 bol prednostom Mestského úradu v Sabinove.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Komunálne voľby, primátor Sabinova
Zdroj: Webnoviny.sk – Repaský sa pokúsi zabojovať o kreslo primátora Sabinova, bude nezávislým kandidátom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií