fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi nasadili pri ukrajinských hraniciach stovky lietadiel a vrtuľníkov, ich stíhačky hliadkujú na viacerých územiach

Ruské stíhačky hliadkujú vo vzdušnom priestore Bieloruska, Ruska, na dočasne okupovaných územiach, ako aj vo vodách Čierneho a Azovského mora.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.8.2022 (Webnoviny.sk) – Pri ukrajinských hraniciach je viac ako 400 ruských lietadiel a bojových vrtuľníkov. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to hovorca velenia ukrajinských vzdušných síl Jurij Ihnat.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Okolo našich hraníc sa nachádza skupina ruských lietadiel – viac ako 400 bojových lietadiel. Nachádza sa tu aj 360 vrtuľníkov, z toho viac ako 150 útočných, ako napríklad Ka 52,“ poznamenal.

Ihnat dodal, že okupanti aktívne využívajú taktické letectvo. Ruské stíhačky hliadkujú vo vzdušnom priestore Bieloruska, Ruska, na dočasne okupovaných územiach, ako aj vo vodách Čierneho a Azovského mora.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi nasadili pri ukrajinských hraniciach stovky lietadiel a vrtuľníkov, ich stíhačky hliadkujú na viacerých územiach © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií