fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

SaS na čele so Sulíkom chce uniknúť pred zodpovednosťou a povaliť vládu, vyhlásil Vetrák

Ak sa nič výrazne nestane, 31. augusta strana SaS odchádza z koalície a vlády.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.8.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Sloboda a Solidarita (SAS) na čele s Richardom Sulíkom chce ujsť pred zodpovednosťou. Ak sa tak stane, v septembri povalia vládu. V nedeľnej diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12 to uviedol poslanec Národnej rady SR za stranu OĽaNO a predseda parlamentného ústavnoprávneho výboru Milan Vetrák. Bolo by podľa neho správne zostať a niesť zodpovednosť voči ľuďom.

Štátny tajomník ministerstva zahraničia Martin Klus (SAS) v relácii vyhlásil, že strana SAS vždy dodrží slovo, a ak sa do 31. augusta nič výrazne nestane, odchádzajú z koalície a vlády. Či sa rozhodne Igor Matovič odísť z postu ministra financií, je podľa Vetráka len jeho rozhodnutie.

Zdroj: Webnoviny.sk – SaS na čele so Sulíkom chce uniknúť pred zodpovednosťou a povaliť vládu, vyhlásil Vetrák © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií