Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skončí sa dominancia Slovana v najvyššej futbalovej lige? Umelá inteligencia predpovedá, kto získa ďalší titul

Slovan Bratislava v najvyššej domácej futbalovej súťaži získal majstrovský titul v predchádzajúcich piatich sezónach a siaha na ďalší.

10.4.2024 (SITA.sk) – Dominancia futbalistov ŠK Slovan Bratislava v najvyššej slovenskej súťaži by už čoskoro nemusela byť taká značná, ako v uplynulých sezónach.

Ako informuje profil Futbalové Zákulisie na twitteri, podľa umelej inteligencie ChatGPT získajú „belasí“ v najbližších desiatich sezónach vrátane tej aktuálnej dovedna „iba“ štyri majstrovské trofeje.

Nasledovať má DAC

ChatGPT podľa uvedeného zdroja prognózuje, že v nasledujúcej sezóne sa majstrovského titulu dočká FC DAC 1904 Dunajská Streda, pričom na Žitnom ostrove sa bude oslavovať aj v roku 2029.

V rokoch 2026 a 2033 podľa umelej inteligencie prepuknú majstrovské oslavy v Trnave.

Sezóna 2027/2028 by mala patriť hráčom MŠK Žilina a v ročníku 2030/2031 údajne bude dominovať AS Trenčín alebo FC Nitra. V rokoch 2027, 2030 a 2032 by mala majstrovská radosť zavládnuť na bratislavskom Tehelnom poli.

Belasí získali trinásť titulov

Slovan Bratislava v najvyššej domácej futbalovej súťaži získal majstrovský titul v predchádzajúcich piatich sezónach a počas najbližšieho víkendu môže spečatiť zisk ďalšieho.

V ére samostatnosti získali „belasí“ už 13 titulov, sedem ich majú na konte Žilinčania, po dve Košičania, Trenčania, Inter Bratislava aj bratislavská Petržalka, po jednom Trnava a Ružomberok.

Viac k témam: ChatGPT, Niké liga, Umelá inteligencia
Zdroj: SITA.sk – Skončí sa dominancia Slovana v najvyššej futbalovej lige? Umelá inteligencia predpovedá, kto získa ďalší titul © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií