fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Slovensko šalie, doprava kolabuje! Ľudia sa nemôžu dostať do práce

Polícia spolu s vojakmi pri prejazde hraníc okresov a miest Bratislava a Košice sa musí podrobiť kontrole. Príslušníci policajného zboru kontrolujú chodcov aj vodičov. Všetkých, ktorí prechádzajú.

Máte tip? napíšte nám mailom

K situácii sa vyjadrujú rozhorčení Slováci dokonca aj politici. Marián Viskupič reagoval na situáciu takto.

,,Hodinu stojím na D1 pri Zelenci smerom do BA. A týmto tempom tu budem stáť minimálne ďalšiu hodinu a pol. To, na čo sme aj na vláde upozorňovali, sa bohužiaľ stalo realitou (hlasovanie skončilo 9:4). Mám za to, že všetko pochopenie ľudí pre ťažkú situáciu práve skončilo. My sme povinní situáciu ľuďom uľahčovať, nie vytvárať nové a nové problémy. Toto nie je boj proti vírusu, ale boj proti ľuďom. Pán premiér, zrušte aspoň kontroly na hraniciach okresov. Na riadenie krajiny je potrebný zdravý rozum, a mali by sme ho konečne začať používať!“

Hodinu stojím na D1 pri Zelenci smerom do BA. A týmto tempom tu budem stáť minimalne ďalšiu hodinu a pol.To, na čo sme…

Zveřejnil(a) Marián Viskupič dne Středa 8. dubna 2020

 

Zdravotná sestra z nemocnice, ktorá dochádza z iného okresu: ,,Do práce dochádzam každý deň, v práci sme skoro nonstop, ťaháme nadčasy, zachraňujeme životy a dnes čakám hodinu a pól pred Bratislavou. Gratulujem,“ vyjadrila sa rozhorčená zdravotná sestra.

Prečítajte si tiež:
Alergici pozor! Peľ brezy, ktorý je už v ovzduší, je silne alergizujúci

Do Bratislavy sa tvoria rozsiahle kolóny

Na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Bratislavy doprava totálne kolabuje a tvoria sa rozsiahle kolóny. Vodiči sa musia pripraviť na niekoľkohodinové čakanie. Stojí sa už od Zelenča.

Doprava na vstupe do Bratislavy skolabovala

Doprava na vstupe do Bratislavy skolabovala. Dôvodom sú policajné kontroly na hraniciach okresu kvôli nariadeniu vlády o obmedzení pohybu osôb. Upchaté sú všetky príjazdové cesty. Odporúčame vám dnešnú jazdu do hlavného mesta zrušiť.

Zveřejnil(a) Bratislavský kraj dne Úterý 7. dubna 2020

Dopravnú situáciu monitoruje aj vrtuľník

Polícia uvádza, že vykonávajú zodpovedne kontrolu občanov na základe uznesenia vlády SR . Z uvedeného dôvodu sa na dôsledne kontrolovaných hraniciach Bratislavy s okresmi Pezinok, Malacky a Senec tvoria rozsiahle dopravné kolóny.

Polícia, preto vyzýva všetkých občanov, na ktorých sa nevzťahuje výnimka, aby cestovali len v nevyhnutných prípadoch a napomohli tak zmenšiť kolóny a odľahčiť vzniknutú dopranú situáciu.

https://www.facebook.com/KRPZBA/videos/248127909647808/

https://www.facebook.com/KRPZBA/videos/545720372799354/

https://www.facebook.com/KRPZBA/videos/2984837248247432/

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tasr

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií