Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sme rodina podrží Matoviča v prípade jeho odvolávania v parlamente, potvrdil Krajniak

Milan Krajniak zároveň očakáva, že schôdza NR SR sa už v utorok 20. septembra spriechodní.

14.9.2022 (Webnoviny.sk) – Pokiaľ je hnutie Sme rodina členom koalície, určite nepodporí odvolanie koaličného ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO), povedal minister práce, sociálnych vecí a rodiny a podpredseda hnutia Milan Krajniak.

Ten zároveň očakáva, že schôdza Národnej rady (NR) SR sa budúci utorok 20. septembra spriechodní. „Neviem, prečo poslanci, ktorí súhlasia so vstupom Fínska a Švédska do NATO, blokujú parlament. Všetci vedeli dostatočne dlho, že tieto dva body budú na stole,“ dodal v utorok po rokovaní vlády Krajniak.

Podpredseda Sme rodina je zároveň rád, že na vládnej schôdzi sa zúčastnili aj traja noví ministri. „Boli prínosom počas rokovania o zastropovaní cien energií,“ tvrdí minister.

Viac k témam: Mimoriadna schôdza parlamentu, Odvolávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Sme rodina podrží Matoviča v prípade jeho odvolávania v parlamente, potvrdil Krajniak © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií