fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinská armáda pokračuje v útokoch na ruské sily v Chersonskej oblasti

„Naše letectvo podniklo dva údery na koncentráciu vojakov, zbraní a techniky v oblasti obcí Oleksandrivka a Burchanivka,” uviedlo južné operačné veliteľstvo ukrajinskej armády.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.8.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajinská armáda oznámila, že pokračuje v útokoch na časti Chersonskej oblasti na juhu krajiny, ktoré sú pod kontrolou ruských síl, vrátane úderov na mosty a na sústredenia ruských zbraní.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Naše letectvo podniklo dva údery na koncentráciu vojakov, zbraní a techniky v oblasti obcí Oleksandrivka a Burchanivka,” ktoré sú na hraniciach Mykolajivskej a Chersonskej oblasti, uviedlo v pondelok južné operačné veliteľstvo ukrajinskej armády. Dodalo, že zasiahnutý bol aj most v meste Nova Kachovka. Informuje o tom portál cnn.com.

Okupanti sa snažia tento most opraviť. Avšak naše ozbrojené sily upravujú túto snahu,” povedal poradca šéfa civilno-vojenskej administratívy Chersonskej oblasti Serhij Chlan.

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ukrajinská armáda pokračuje v útokoch na ruské sily v Chersonskej oblasti © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií