fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Útok žraloka v Egypte má ďalšiu obeť, úrady uzavreli úsek pobrežia Červeného mora

Zakázané sú vodné aktivity, vrátane potápania, šnorchlovania, windsurfingu a kitesurfingu.

Máte tip? napíšte nám mailom

4.7.2022 (Webnoviny.sk) – Turistka z Rumunska zahynula v nedeľu pri útoku žraloka počas dovolenky v Egypte. Rumunské ministerstvo zahraničných vecí uviedlo, že pracuje na identifikácii obete, upovedomení rodiny a na repatriácii tela.

Bol to už druhý smrteľný útok žraloka v Egypte v priebehu ostatných dní. V piatok neďaleko letoviska Hurghada prišla o život 68-ročná Rakúšanka po tom, ako jej žralok odhryzol ruku a nohu.

Egyptské úrady v sobotu po smrti Rakúšanky uzavreli úsek pobrežia Červeného mora. Zakázali tiež vodné aktivity vrátane potápania, šnorchlovania, windsurfingu a kitesurfingu. Rybárskym člnom tiež zakázali vstup do vôd pri Hurghade.

Viac k témam: Hurghada, Útok žraloka
Zdroj: Webnoviny.sk – Útok žraloka v Egypte má ďalšiu obeť, úrady uzavreli úsek pobrežia Červeného mora © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií