Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Matovič sa pobil s Kaliňákom na tlačovke Smeru

Tlačová konferencia strany SMER-SD v súvislosti s uzatvorením hraníc pre migrantov v stredu ráno (13. 9.) bola prerušená hlasným megafónom. Vozidlo, v ktorom sedel Igor Matovič, predstaviteľ strany OĽANO, náhle prešlo okolo členov strany SMER-SD.

Matovič sa ujal megafónu a začal vykrikovať svoje známe heslo: „My vás mafii nepredáme.“ Navyše, vznesol aj ďalšie obvinenia voči strane a jej predstaviteľom z doby, keď boli vo vláde. Odpoveď na jeho prejav nezdržala dlho na seba čakať, a okolo vozidla sa zhromaždila skupina straníkov. Robert Kaliňák sa dostal do priameho sporu s Matovičom a, ako ukazujú kamerové záznamy, obaja politici sa najskôr nahlas do seba púšťali slová a následne došlo aj k fyzickým útokom.

Kaliňák sa pokúsil Matovičovi najskôr vytrhnúť mikrofón, na čo Matovič reagoval kopancom do hrude. Iný člen strany SMER následne Matovičovi oplatil kopancom päsťou. Treba poznamenať, že predseda strany OĽANO mal počas celej udalosti zapnutú kameru vo vnútri svojho auta, čo naznačuje, že mohlo ísť o cielenú akciu Igora Matoviča.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií