fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

ZMOS avizuje štrajky v regiónoch a Bratislave, podľa Trégera inú možnosť nemajú

Predseda ZMOS Tréger hovorí o existenčných problémoch pre samosprávy aj komunitnej kríze.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.6.2022 (Webnoviny.sk) – Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) avizuje po štrajkovej pohotovosti, ktorá sa skončí 30. júna, protesty najskôr v regiónoch a po septembrovom sneme aj v Bratislave. Predseda ZMOS Branislav Tréger to síce nepovažuje za najšťastnejšie riešenie, ale iná možnosť podľa jeho slov nie je.

Uviedol to v stredu počas tlačovej konferencie po zasadnutí Rady ZMOS na Štrbskom Plese. Poukázal na to, že znechutenie štatutárov je dosť veľké vzhľadom na veľké množstvo problémov, ktorým čelia samosprávy a ktoré budú existenčné. Okrem energetickej krízy tak naznačil aj komunitnú krízu, ktorá bude mať podľa neho negatívne dôsledky na ľudí.

Viac k témam: Protesty
Zdroj: Webnoviny.sk – ZMOS avizuje štrajky v regiónoch a Bratislave, podľa Trégera inú možnosť nemajú © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií