Reklama/advertisment

Známu a výnimočne populárnu hru Pokemon Go ti asi predstavovať nemusíme. Hra, ktorá doslova opantala svet a strhla davy ľudí do ulíc, prežíva boom, aký ešte doposiaľ žiadna.

Pokemon Go má svojich skalných fanúšikov aj na Slovensku. Tí, ktorí hru hráte už určite viete, že sa pokémony delia na tých vzácnych a menej vzácnych. Taký Zubat, Pidgey či Weedle sa nachádza v pokeboxe aj niekoľkokrát. Ale vieš, kde sa nachádzajú tí vzácnejší? Ukážeme ti to.

Reklama/advertisment

Na internete sa objavila aplikácia, ktorá je založená na princípe google maps. Do nej si zapisujú uživatelia svoje úlovky. A nemohla sa volať nijak inak, ako Poke Radar.

13694982_1393616963985383_747003927_n

Reklama/advertisment

K dôveryhodnosti nálezov môžeš prispieť aj ty. V aplikácii môžeš dať palec hore alebo palec dole práve takým pokémonom, ktoré nájdeš či náhodou nebudeš môcť nájsť. Touto funkciou chceli vývojári aplikácie docieliť, aby sa znížila pravdepodobnosť nahlasovania falošných výskytov pokémonov. Dokonca si v aplikácii môžeš aj vyfiltrovať druh pokeména, ktorého chceš prioritne nájsť. Zobrazia sa ti len miesta, kde sa vyskytuje daný druh.

Pri niektorých pokémonoch môžeš vidieť aj čas jeho ulovenia. Podľa toho sa vieš zariadiť, či sa pokémon vyskytuje na danom mieste len v noci, alebo aj cez deň.

Pokeradar nájdeš TU

 

Loading...