Už teraz sa môžeme tešiť na novú romantickú komédiu, ktorá prichádza do slovenských kín. Filmová novinka k nám príde z Českej republiky. O réžiu sa postaral Tomáš Svoboda a komédia nesie názov „Ako sa zbaviť nevesty“.

Lenka Vlasáková hraje modernú dynamickú ženu Evu, ktorá vlastní cukrárňu. Stará sa aj o syna a musí krotiť svoju ráznu mamu v podaní Jany Švandové. S bývalým manželom s tvárou Davida Matáska má skvelý vzťah, a tak ako hovorí jej kamarátka „neboli by ste prví, čo sa rozviedli a opäť dali dokopy“.

Eva sa takmer pobozká s Honzom a nasleduje pozvanie na drahú večeru pri sviečkach, kde jej Honza chce niečo dôležité povedať. Evička si myslí, že ju požiada o ruku. Avšak, on jej povie, že sa zamiloval, ale do niekoho iného… do krásnej, sympatickej a múdrej klaviristky Lindy!

0

To je niečo pre svojskú Evinu mamu. Nikdy sa nevzdáva, vždy si vie podariť a zničit cudziu svadbu je pre ňu ta správna výzva. S bojovnou mamkou za chrbtom ide Eva na spoločný výlet so šťastnými snúbencami. Tam sa pokúsia Linde strpčiť život a vtedy začína sranda! 

A na úplný záver príde finále s veľkolepou akčnou tortovou scénou, akú český film už dlho nezažil.

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 19. 05. 2016.

Dara Rolins k tomuto filmu prespievala pesničku od Mr. Big – Wild World. Pozrite si videoklip.

Zdroj: youtube.com/bontonfilm.cz

Foto: bontonfilm.cz