Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kde pozerať online filmy a seriály zadarmo v roku 2022?

Filmy a seriály sa dajú na Slovensku sledovať okrem klasických streamovacích spoločností ako Netflix  či HBO GO aj online na rôznych webových stránkach.

Prinášame zoznam webov, ktoré “zatiaľ“ v roku 2022 fungujú. Tu je výber, kde môžete nerušene pozerať  online filmy a seriály zadarmo.

Kukaj

Kukaj – na tomto portáli sa nachádzajú úplne najnovšie filmy a seriály. Často tam však hneď po premiére nájdete kino verziu. Ide vlastne o video, ktoré niekto natočil v kine, čiže žiadna sláva. Tvorcovia webu však tieto „kinoverzie“ neskôr zamenia za film v dobrej kvalite.

Na webe nájdete aj seriály a nechýbajú ani najnovšie trháky, ako Euphoria či pokračovanie Sex v meste: Just like that. Samozrejme, musíte sa množstvo reklám, ale stojí to určite za to. Ak neviete čo pozerať, určite poteší zoznam zoradený podľa TOP ČSFD. Špecialitkou je aj sekcia “rozpozerané”, kde si ľahko nájdete filmy či seriály, ktoré ste nedopozerali.

Bombuj

Bombuj –  webová stránka prináša veľké množstvo filmových noviniek, ale i seriálov. Nájdete tu, samozrejme, online filmy a seriály zadarmo. Na Bombuj tiež nájdete slovenské filmy a najnovšie seriály. Nechýbajú tohtoročné novinky, ako je napríklad Klan Gucci. Či najnovší Matrix. Zaujímavosťou je aj filter, cez ktorý môžete vyhľadávať aj podľa herečky, herca alebo režiséra.

Sledujfilmy

Sledujfilmy – ponúka cez tisíc slovenských, českých, ale aj zahraničných, skrátka online filmy zdarma. Vyhľadávať môžete podľa roku, v ktorom film vyšiel na trh, žánru alebo aj podľa toho, či chcete pozerať s dabingom alebo s titulkami.

Najserialy

Najserialy – Ak milujete seriály, tak táto stránka je zaručene pre vás. Veľkou výhodou je, že seriály tu nájdete aj v slovenskom či českom dabingu. Nechýbajú najnovšie časti: How I met your father či Pozlacený věk. Ak neviete čo pozerať, určite poteší filter, kde môžete hľadať seriály podľa názvu seriálu, žánru alebo seriály môžete zoradiť podľa hodnotenia ČSFD.

Youtube

Youtube – možno aj niektorých z vás prekvapí, že niektoré filmy a dokonca s dabingom nájdete aj na YouTube. Napríklad taký Sám doma tam má všetky časti. Zároveň tam nájdete nespočetné množstvo dokumentov aj v českom jazyku. Stačí len hľadať ako dokument cz.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií