Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sarah Jessica Parker nechce, aby sa „Samantha“ vrátila do seriálu: And Just Like That

Možno rozdelil názory zarytých fanúšikov Sexu v meste, ale prepracovaný seriál And Just Like That sa stal prekvapivým hitom, ktorý mnohých divákov prinútil uvažovať o ďalšej sérií.

Hlavná hviezda Sarah Jessica Parker však prezradila, že nechce, aby sa Kim Cattrall vrátila a zopakovala si úlohu Samanthy Jones, ak by sa natáčali ďalšie časti.

V novom rozhovore pre Variety dostala 56-ročná Parker otázku, či by jej „nevadilo“, keby sa 65-ročná Cattrall vrátila do seriálu, ak by sa stal nejaký „zázrak“ po tom, ako v roku 2018 vybuchol ich veľmi verejný spor.

Na dôkaz toho, že dvere sú pre “Samanthu“ pevne zatvorené, Parker odpovedala: ,,Nemyslím si, že by som to urobila, pretože si myslím, že z jej strany je príliš veľa verejných citov, o ktoré sa podelila.“

A dodala: „Nezúčastnila som sa rozhovorov na túto tému, ani som nečítala žiadne články, hoci ľudia mi o tom hovorili. „Viete, nešli sme za Kim kvôli tomu,“ povedala Parker. „Po tom, čo sme film nenakrútili a štúdio nemohlo splniť to, čo chcela, sme ju museli vypočuť a to, čo bolo pre ňu dôležité. Nezapadala do toho, čo bolo pre nás dôležité alebo potrebné. Medzi Samanthou a Kim je veľmi zreteľná hranica,“ pokračovala Parker.

„Samantha neodišla. Samantha je prítomná a myslím si, že to zvládla s takou úctou a eleganciou. Nebola znetvorená. Bola to ľudská bytosť, ktorá mala pocity týkajúce sa vzťahu, takže si myslím, že sme našli spôsob, ako to riešiť, čo bolo potrebné a dôležité pre ľudí, ktorí ju milovali.“

Nie si moja priateľka“

Parker vyjadrila kolegyni sústrasť, keď zomrel Cattrall brat. Tá sa na herečku oborila: „Nie si moja priateľka“.

Herečka tiež zdieľala článok o klebetách, ktoré vykresľovali Parker ako „zlomyseľnú ženu“, ktorá sa bude skrývať za „postavu milého dievčaťa“.

Spor s Cattrallovou sa údajne týkal peňazí a skutočnosti, že Parkerová dostávala viac peňazí ako ostatné hviezdy, keďže bola filmovou hviezdou, ktorá bola na začiatku považovaná za hlavné lákadlo seriálu.

Po rokoch klebiet o vzájomných sporoch na pľaci sa tento spor odhalil v roku 2018, keď Cattrall v tweete na Parkerovú ostro zaútočila a nazvala ju „krutou“. Zdá sa, že aj showrunner Michael Patrick King a SJP sú na rovnakej vlne.

Uvidíme ešte niekedy Samanthu?

Nedávno sa vyjadril aj pre Variety: „Neuvažovalo sa o tom, že by sa Kim niekedy zúčastnila seriálu And Just Like That, pretože povedala to, čo povedala.“ Scenárista/producent sa však jasne vyjadril slovami: „Nemám žiadne reálne očakávania, že sa Kim Cattrall ešte niekedy objaví.“

Cattrall už predtým poprela správy, že odmietla tretí diel filmovej série kvôli svojim požiadavkám na vyšší honorár.

V roku 2018 Michael Patrick King otvorene hovoril o dráme okolo Cattrall, keď vystúpil v podcaste „Origins“.

„Seriál by neexistoval, keby Sarah Jessica nebola blonďavou hviezdou seriálu, to je číslo jeden,“ povedal moderátor Origins James Andrew Miller. „Kim nebola na vrchole svojej kariéry, Kristin bola pod ňou, čo sa týka známosti, Cynthia bola divadelná herečka a ich zmluvy odrážali toto postavenie. Ako seriál napredoval, postavy a aj všetci kariérne stúpali, stala sa z nás rodina,“ pokračoval King. „Kristin, Cynthia a Sarah Jessica sa stali jednou skupinou a Kim sa nikdy mentálne nepripojila,“ uzavrel King.

 

Zdroj dailymail
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií