Zoznámte sa s Carmen Baugh – najpyšnejšou a najšialenejšou babičkou v histórii!

Zoznámte sa s Carmen Baugh – najpyšnejšou a najšialenejšou babičkou v histórii!

Carmen nie je len taká obyčajná babka.

Asi každá babička je pyšná na svoje vnúčatá a rada sa nimi pochváli. Tento babičkovský cit sa však podarilo 69-ročnej Carmen Baugh posunúť na úplne iný level. Rozhodla sa totiž, že jej nový dom budú zdobiť tapety, vankúše, záclony, obrusy a mnoho iných vecí, na ktorých sú vyobrazené jej vnúčatá.

Carmen, ktorá žije v Severnej Karolíne, sa pri sťahovaní a zariaďovaní domu riadila heslom, prečo si nevyzdobiť dom tvárami vnúčat, ktoré sú jej najväčšou pýchou. Hrdá babička si dokonca nechala spraviť i sveter, na ktorom sú tváre jej vnukov a vnučiek. Ak má tento sveter na sebe a postaví sa k stene, doslova s ňou splynie a vidieť jej iba hlavu.

fghjmkklll

Keď ku svojej babičke prišli na prvú návštevu 6-ročná vnučka a 3-ročný vnuk, výzdobou boli unesení. Carmen túto návštevu opisuje tak, že sa obaja s nadšením postavili k stenám a s radosťou ukazovali na svoje fotky a popri tom vykrikovali: „To som ja! To som ja!“

ijnkvnbmb

Carmenina sestra mala voči tejto bizarnej výzdobe pochybnosti, že ju to omrzí a čo bude robiť potom, lenže hrdá babička svoje vnúčence miluje a každodenný pohľad na ne ju veľmi teší a vraví, že ju nikdy neomrzí.

Žena, ktorá si týmto svojím počinom zaistila titul najpyšnejšia babka na svete, svoju obývačku nazývala „izbou svojej pýchy a radosti.“ Navyše dodala, že hrať sa s vnúčatami na skrývačku je o to väčšia zábava.

oklmklkkjklk

Carmen a jej dom si môžeš pozrieť aj v krátkom videu.

Zdroj: telegraph.co.uk

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*