fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 dôkazov, že sa o teba naozaj zaujíma

Niekedy je pri mužoch veľmi ťažké rozlíšiť, či sa skutočne zaujímajú o teba, alebo či im ide iba o to, aby ťa dostali do postele. Na základné rôznych skúseností všetkých žien však vieme vymedziť znamenia, na základe ktorých je jasné, či mu ide o teba, alebo o sex. Toto sú niektoré z nich.

1. Ocení ťa vždy keď má príležitosť

Nemá problém ti stále hovoriť, ako veľa preňho znamenáš a ako si ťa váži. Ocení to, čo preňho robíš pri každej možnej príležitosti.

2. Chce, aby si si s ním zahrala videohry

Video hry sú obľúbenou aktivitou takmer každého chlapca. Ak ťa vpustí aj do tejto časti svojho sveta, je jasné, že sa o teba zaujíma.

3. Darčeky

Nemá problém investovať všetky svoje peniaze na to, aby ti ukázal ako veľmi ťa ľúbi. Nemusia to byť veľké dary, stačí ak sú z lásky.

4. Píše ti

Neznamená to, že ti musí každých 5 minút písať zamilované správy. Stačí, ak ti tu a tam pošle niečo príjemné.

5. Počúvaš od neho komplimenty

Nemá problém ti hovoriť komplimenty stále dookola, lebo vie, že sa ti to dobre počúva. A je to jeden z dôkazov, že mu na tebe skutočne záleží.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií