fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

12 žien prezradilo, čo ich ako prvé zaujalo na mužovi

Každá z nás obdivuje na opačnom pohlaví niečo iné. Teraz nehovorím o fyzickej stránke, ale o vlastnostiach a charaktere, ktorý nám na mužoch imponuje.

12 žien prezradilo, čo ich na mužovi, ako prvé upútalo.

1. „Bolo úžasné sa s ním rozprávať. Nebolo to o tých bežných otázkach, ktoré si vymeníte pri prvom stretnutí. Boli to rozhovory, pri ktorých sa o sebe dozviete veľa a ktoré si zapamätáte navždy.“ (Kayla, 27)

2. „Spôsob, akým sa predstavil. Bol sebaistý bez toho, aby pôsobil arogantne. A to je veľmi zriedkavé.“ (Alicia, 23)

3. „Stretla som ho v partii kamarátov. A bol milý ku každému, kto sa mu prihovoril. Bez ohľadu na to, či to bol jeho kamarát, alebo niekto neznámy. A to ti o človeku napovie veľa.“ (Jasmine, 26)

4. „Milovala som, ako hovoril o svojej práci. Nebolo to povýšenecké, ani arogantné. Bolo vidno, že má vášeň pre to, čo robí a potom sa ospravedlňoval, že je príliš dychtivý. Bolo to vzrušujúce.“ (Cassandra, 20)

5. „Veľa sa ma pýtal o mne a vyzeral, že ma naozaj pozorne a zaujato počúva. Myslím, že je to atraktívne v každom prípade.“ (Erika, 29)

6. „Spôsob, akým hovoril o svojej rodine. Bolo to milé, sladké a v momente som bola doňho.“ (Stephanie, 24)

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"