fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

8 znamení, že z teba nie je až tak paf, ako ty z neho

Nie je to síce príjemné, no bohužiaľ, stane sa každému aspoň raz, že je z druhej polovičky viac paf ako ona. Nejde o najpríjemnejšiu emóciu, no možno práve preto je takou častou témou piesní, kníh a iných diel, lebo sa týka každého z nás.

Niekedy má síce zmysel bojovať o osobu, o ktorú sa zaujímame, niekedy to však za to nestojí. A toto sú znamenia, že to jednoducho nemá význam.

1. Nezaujíma sa o to, kde si a čo robíš

Ak ho nezaujímajú tvoje plány na víkend a je mu jedno, kde tráviš čas, s kým sa stretávaš a ako ti je, zrejme nie sú jeho city rovnaké ako tvoje.

2. Trávi viac času osamote ako s tebou

Radšej trávi čas osamote alebo s niekým iným ako s tebou. Ak mu navrhneš, aby ste spolu strávili čas, vyhovorí sa na kamarátov, tréning alebo prácu.

3. Neotvorí sa pre tebou

Necíti sa dobre, ak sa má s tebou rozprávať o niečom, čo sa ho dotýka. Neotvorí sa pred tebou a nedôverujte ti natoľko, aby sa ti zdôveroval aj s tým, čo ho trápi a o čom nerád rozpráva.

4. Nesnaží sa pred tebou dobre vyzerať

Ak sa o niekoho zaujímame, snažíme sa vyzerať pred človekom, ktorý nás zaujíma čo najlepšie. Dávame si pozor na svoje oblečenie, vlasy a make up. Ak sa však nesnaží pred tebou vyzerať čo najlepšie, zrejme z jeho strany neočakávaj záujem.

5. Vyhýba sa fyzickému kontaktu

Jedno z najjednoznačnejších znamení. Ak sa vyhýba akémukoľvek fyzickému kontaktu, napríklad aj objatiu, zrejme sa o teba naozaj nezaujíma.

6. Trvá mu večnosť, kým ti odpíše

Občas sa stane, že chvíľu trvá, kým ti niekto odpíše na správu. Ak sa to však stáva pravidelne, prípadne ti neodpíše vôbec, je jasné, že vám spoločná budúcnosť nehrozí.

7. Tvári sa neprirodzene zakaždým, keď je s tebou

Necíti sa sám sebou, keď je s tebou, tvári sa neprirodzene a neisto. Nie, nepáčiš sa mu.

8. Stretáva sa s tebou len v partii

Ak ho pozveš von sama, odmietne. Stretáva sa s tebou výlučne len v partii. Nemiluje ťa.

Foto: PxHere
Zdroj: www.relrules.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií