fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak chcete mať šťastný vzťah, týchto 6 vecí by ste pri svojom mužovi nikdy nemali robiť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Túžite po krásnom a šťastnom vzťahu so svojou polovičkou? Ak áno, tak zabudnite na týchto 6 vecí, pretože by ste ich pri svojom mužovi nemali nikdy urobiť.

1. Nesnažte sa vyriešiť všetky jeho problémy

Aj keď má váš partner problémy, nesnažte sa ich za každú cenu vyriešiť. On je ťahúň a nie vy, preto mu nechajte voľnú cestu. A to platí ja v prípade, že pôjde o finančné problémy či problémy v práci.

2. Nedávajte mu drahé dary za každú cenu

Nepísaným pravidlom pri vzájomnom obdarovaní sa je darovať dary v rovnakej, podobnej hodnote. Ak totiž budete vy vždy kupovať drahé dary svojmu partnerovi, môže sa stať, že sa bude cítiť hlúpo a to z viacerých dôvodov, napr. kvôli finančným ťažkostiam.

3. Zabudnite na ľútosť

Muži majú radi ženy, ktoré ich podporujú a inšpirujú k novým úspechom. Je to jedno z tajomstiev šťastného vzťahu a na rozdiel od žien muži nemajú radi, keď ich ženy ľutujú.

4. Nehovorte – Čo som ti hovorila?

Aj keď budete mať 100%-tnú pravdu, vyhnite sa vete: Čo som ti hovorila… Žiadny muž ju totiž nemá rád, pretože v nich táto veta evokuje fakt, že ste múdrejšia ako oni a to nemajú radi.

Prečítajte si tiež:
Budú mať cyklisti na chrbte signalizáciu? Môže to zachrániť životy!

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Túžite po krásnom a šťastnom vzťahu so svojou polovičkou? Ak áno, tak zabudnite na týchto 6 vecí, pretože by ste ich pri svojom mužovi nemali nikdy urobiť.

5. Nevzdávajte sa svojho osobného života a kariéry

Viaceré ženy sa pre svoju rodinu vzdávajú svojho vlastného života a kariéry. V normálnej miere je tento skutok mužmi docenení, avšak, nie v prípade, že to zachádza do extrémov. Takže všetko s mierou.

6. Nemeňte svoj vzhľad

Väčšina mužov miluje na ženách prirodzenosť, preto si dajte pozor na experimenty. Ak vás váš partner však ženie do nejakých drastických zmien, tak pouvažujte, či je on naozaj ten pravý.

Veríme, že vám nasledujúce rady pomôžu k vytvoreniu lepšieho vzťahu so svojou milujúcou polovičkou.

Foto: © paramount
Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií